Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 4 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
21.10.2021
Nový eshop
Vítáme Vás v našem novém eshopu! Na novém eshopu jsme pracovali skoro rok. A zde máte výsledek. :)  Eshop má moderní responzivní design, který je do... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Síťové prvky
  3. Antény, kabely, redukce a ostatní příslušenství

Antény, kabely, redukce a ostatní příslušenství

Cena:
Výrobce
Výrobce
Zobrazuji 1-22 z 22
    VF konektor SMA female pozlacený na H155, RF240 vnější závit
    0 hodnocení
    80 Kč
    66 Kč bez DPH
    80 Kč
    66 Kč bez DPH
    Není skladem
      VF konektor SMA male pozlacený na H155, RF240 vnitřní závit
      0 hodnocení
      92 Kč
      76 Kč bez DPH
      92 Kč
      76 Kč bez DPH
      Není skladem
        MikroTik SMASMA - SMA male na SMA male kabel pro LTE, 1m
        0 hodnocení
        174 Kč
        144 Kč bez DPH
        174 Kč
        144 Kč bez DPH
        Není skladem
          MikroTik K-79 - Rackové uši pro sérii RB5009
          0 hodnocení
          189 Kč
          156 Kč bez DPH
          189 Kč
          156 Kč bez DPH
          Skladem
            MikroTik HGO-antenna-OUT, venkovní anténa, RSMA male
            0 hodnocení
            205 Kč
            169 Kč bez DPH
            205 Kč
            169 Kč bez DPH
            Není skladem
              MikroTik HGO-LTE-W, IoT combo anténa pro LTE a LoRa
              0 hodnocení
              221 Kč
              183 Kč bez DPH
              221 Kč
              183 Kč bez DPH
              Skladem
                Napájecí zdroj pro MikroTik RB1100AHx4 Dude Edition
                0 hodnocení
                345 Kč
                285 Kč bez DPH
                345 Kč
                285 Kč bez DPH
                Skladem
                  Ubiquiti Quick-Mount držák pro Ubiquiti CPE jednotky
                  0 hodnocení
                  539 Kč
                  445 Kč bez DPH
                  539 Kč
                  445 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    MikroTik XS+DA0001 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kabel, 1m
                    0 hodnocení
                    691 Kč
                    571 Kč bez DPH
                    691 Kč
                    571 Kč bez DPH
                    Skladem
                      MaxLink všesměrová anténa 12dBi, 2.4GHz
                      0 hodnocení
                      696 Kč
                      575 Kč bez DPH
                      696 Kč
                      575 Kč bez DPH
                      Není skladem
                        MaxLink všesměrová anténa 15dBi, 2.4GHz
                        0 hodnocení
                        779 Kč
                        644 Kč bez DPH
                        779 Kč
                        644 Kč bez DPH
                        Není skladem
                          MikroTik XS+DA0003 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kabel, 3m
                          0 hodnocení
                          966 Kč
                          798 Kč bez DPH
                          966 Kč
                          798 Kč bez DPH
                          Skladem
                            TP-Link TL-SM5220-3M - SFP+ DAC kabel, 10Gbps, 3m
                            0 hodnocení
                            1 087 Kč
                            898 Kč bez DPH
                            1 087 Kč
                            898 Kč bez DPH
                            Není skladem
                              MikroTik SFP/SFP+/SFP28 optický modul XS+31LC10D, SM, 10km, 1/10/25G, 1310nm
                              0 hodnocení
                              3 503 Kč
                              2 895 Kč bez DPH
                              3 503 Kč
                              2 895 Kč bez DPH
                              Není skladem
                                RF elements AS-2-14 - Array Sector 2-14
                                0 hodnocení
                                4 962 Kč
                                4 101 Kč bez DPH
                                4 962 Kč
                                4 101 Kč bez DPH
                                Není skladem
                                  Ubiquiti AF60, airFiber 60, cena za 1kus
                                  0 hodnocení
                                  8 081 Kč
                                  6 679 Kč bez DPH
                                  8 081 Kč
                                  6 679 Kč bez DPH
                                  Není skladem
                                    MikroTik SFP28 pár optických modulů XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/10/25G
                                    0 hodnocení
                                    8 250 Kč
                                    6 818 Kč bez DPH
                                    8 250 Kč
                                    6 818 Kč bez DPH
                                    Skladem
                                      Ubiquiti AF60-LR, airFiber 60 LR, cena za 1kus
                                      0 hodnocení
                                      11 361 Kč
                                      9 389 Kč bez DPH
                                      11 361 Kč
                                      9 389 Kč bez DPH
                                      Skladem
                                        Ubiquiti UBB, UniFi Building Bridge
                                        0 hodnocení
                                        13 480 Kč
                                        11 140 Kč bez DPH
                                        13 480 Kč
                                        11 140 Kč bez DPH
                                        Není skladem
                                          Ubiquiti UAP-XG - 10 Gbps Enterprise Wi-Fi Access Point
                                          0 hodnocení
                                          20 027 Kč
                                          16 551 Kč bez DPH
                                          20 027 Kč
                                          16 551 Kč bez DPH
                                          Není skladem
                                            40GBASE Active Optical Cable 3m
                                            0 hodnocení
                                            31 090 Kč
                                            25 694 Kč bez DPH
                                            31 090 Kč
                                            25 694 Kč bez DPH
                                            Není skladem
                                              40GBASE Active Optical Cable 1m
                                              0 hodnocení
                                              31 090 Kč
                                              25 694 Kč bez DPH
                                              31 090 Kč
                                              25 694 Kč bez DPH
                                              Není skladem
                                              Produktů na stránku 60120180
                                              Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                              Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                              Kde nás najdete

                                              T.G.Masaryka 2433

                                              760 01 Zlín

                                               

                                              Kontakty
                                              Zákaznická podpora Eshop.elencz.cz
                                              Zákaznická podpora Eshop.elencz.cz
                                              (Po-Pá, 8-16 hod.)
                                              Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz