Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 4 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
21.10.2021
Nový eshop
Vítáme Vás v našem novém eshopu! Na novém eshopu jsme pracovali skoro rok. A zde máte výsledek. :)  Eshop má moderní responzivní design, který je do... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Cat 6

Cena:
Výrobce
Výrobce
Zobrazuji 1-4 z 4
    Ubiquiti UC-DAC-SFP+, UniFi SFP DAC Patch Cable, 0,5m, 10Gbps, bílý
    0 hodnocení
    392 Kč
    324 Kč bez DPH
    392 Kč
    324 Kč bez DPH
    Není skladem
      Masterlan optický venkovní patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 15m
      0 hodnocení
      535 Kč
      442 Kč bez DPH
      535 Kč
      442 Kč bez DPH
      Není skladem
      • Novinka
      Instalační kabel Solarix CAT6 UTP PVC Eca 100m/box
      0 hodnocení
      1 394 Kč
      1 152 Kč bez DPH
      1 394 Kč
      1 152 Kč bez DPH
      Není skladem
        Masterlan Comfort UTP kabel drát Cat6, 23AWG, 305m
        0 hodnocení
        3 253 Kč
        2 688 Kč bez DPH
        3 253 Kč
        2 688 Kč bez DPH
        Skladem
        Produktů na stránku 60120180
        Nepropásněte novinky, akce a slevy!
        Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
        Kde nás najdete

        T.G.Masaryka 2433

        760 01 Zlín

         

        Kontakty
        Zákaznická podpora Eshop.elencz.cz
        Zákaznická podpora Eshop.elencz.cz
        (Po-Pá, 8-16 hod.)
        Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz