Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 4 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
21.10.2021
Nový eshop
Vítáme Vás v našem novém eshopu! Na novém eshopu jsme pracovali skoro rok. A zde máte výsledek. :)  Eshop má moderní responzivní design, který je do... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Síťové prvky
  3. Switche
  4. Moduly pro přepínače

Moduly pro přepínače

Cena:
Výrobce
Výrobce
Zobrazuji 1-27 z 27
    DIGITUS Modul mini GBIC (SFP), 155 Mb/s, 2 km
    0 hodnocení
    467 Kč
    386 Kč bez DPH
    467 Kč
    386 Kč bez DPH
    Není skladem
      TP-Link TL-SM5110-SR Optický modul, MM, SFP+, 10G, 2x LC, 300m
      0 hodnocení
      512 Kč
      423 Kč bez DPH
      512 Kč
      423 Kč bez DPH
      Skladem
        MaxLink 10G SFP+ optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1270/Rx1330nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
          MaxLink 10G SFP+ optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1330/Rx1270nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
            DIGITUS mini GBIC (SFP) modul, 10Gbps, 0,3km, s funkcí DDM
            0 hodnocení
            798 Kč
            659 Kč bez DPH
            798 Kč
            659 Kč bez DPH
            Není skladem
              TP-Link TL-SM5110-LR Optický modul, SM, SFP+, 10G, 2x LC, 10km
              0 hodnocení
              989 Kč
              818 Kč bez DPH
              989 Kč
              818 Kč bez DPH
              Skladem
                Ubiquiti UF-LOCO - U Fiber LOCO
                0 hodnocení
                1 111 Kč
                918 Kč bez DPH
                1 111 Kč
                918 Kč bez DPH
                Skladem
                  DIGITUS modul mini GBIC (SFP), 10Gb/s, 10,0 km, s funkcí DDM
                  0 hodnocení
                  1 302 Kč
                  1 076 Kč bez DPH
                  1 302 Kč
                  1 076 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    Dell Networking Cable SFP28 to SFP28 25GbE Passive Copper Twinax Direct Attach 5M Cust Kit
                    0 hodnocení
                    2 006 Kč
                    1 658 Kč bez DPH
                    2 006 Kč
                    1 658 Kč bez DPH
                    Není skladem
                      Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-T - Customer Kit
                      0 hodnocení
                      2 120 Kč
                      1 752 Kč bez DPH
                      2 120 Kč
                      1 752 Kč bez DPH
                      Není skladem
                        Zyxel DAC10G-1M v2, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter
                        0 hodnocení
                        2 820 Kč
                        2 331 Kč bez DPH
                        2 820 Kč
                        2 331 Kč bez DPH
                        Skladem
                          Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR
                          0 hodnocení
                          4 023 Kč
                          3 325 Kč bez DPH
                          4 023 Kč
                          3 325 Kč bez DPH
                          Není skladem
                            D-Link DEM-CB100Q28 pasivní 100G QSFP28 Direct Attach Cable 1m
                            0 hodnocení
                            4 937 Kč
                            4 080 Kč bez DPH
                            4 937 Kč
                            4 080 Kč bez DPH
                            Není skladem
                              Dell Networking N1548, N1548P - Ltd Life to 3Y ProSpt
                              0 hodnocení
                              7 464 Kč
                              6 169 Kč bez DPH
                              7 464 Kč
                              6 169 Kč bez DPH
                              Není skladem
                                D-Link Redundant Power Supply for DGS-1520-28 and DGS-1520-52
                                0 hodnocení
                                8 240 Kč
                                6 810 Kč bez DPH
                                8 240 Kč
                                6 810 Kč bez DPH
                                Není skladem
                                  Dell Networking N1548, N1548P - Ltd Life to 5Y ProSpt
                                  0 hodnocení
                                  12 325 Kč
                                  10 186 Kč bez DPH
                                  12 325 Kč
                                  10 186 Kč bez DPH
                                  Není skladem
                                    Dell Networking N2048, N2048P - Ltd Life to 3Y ProSpt
                                    0 hodnocení
                                    12 826 Kč
                                    10 600 Kč bez DPH
                                    12 826 Kč
                                    10 600 Kč bez DPH
                                    Není skladem
                                      Zyxel 1000BaseSX SFP Module, Short Range 550m, (10 PCS)
                                      0 hodnocení
                                      14 800 Kč
                                      12 231 Kč bez DPH
                                      14 800 Kč
                                      12 231 Kč bez DPH
                                      Skladem
                                        Dell Networking Transceiver 40GbE QSFP+ SR4 Optics 850nmWavelength 100-150m Reach on OM3/OM4 CK
                                        0 hodnocení
                                        15 335 Kč
                                        12 674 Kč bez DPH
                                        15 335 Kč
                                        12 674 Kč bez DPH
                                        Není skladem
                                          QSFP+ 40GbE Module 2-Port Hot Swap used for 40GbE Uplink Stacking or 8x 10GbE Breakout Cust Kitbles not included)
                                          0 hodnocení
                                          16 371 Kč
                                          13 529 Kč bez DPH
                                          16 371 Kč
                                          13 529 Kč bez DPH
                                          Není skladem
                                            Zyxel 1000BaseLX SFP Module, Long Range 10km, (10 PCS)
                                            0 hodnocení
                                            20 710 Kč
                                            17 115 Kč bez DPH
                                            20 710 Kč
                                            17 115 Kč bez DPH
                                            Skladem
                                              Zyxel SFP LC Bidirectional, 20km, (TX1310/RX1550), (10 PCS)
                                              0 hodnocení
                                              21 085 Kč
                                              17 426 Kč bez DPH
                                              21 085 Kč
                                              17 426 Kč bez DPH
                                              Není skladem
                                                Zyxel SFP LC Bidirectional, 20km, (TX1550/RX1310), (10 PCS)
                                                0 hodnocení
                                                24 250 Kč
                                                20 041 Kč bez DPH
                                                24 250 Kč
                                                20 041 Kč bez DPH
                                                Není skladem
                                                  Zyxel SFP SC Bidirectional, 20km, (TX1310/RX1550), (10 PCS)
                                                  0 hodnocení
                                                  24 865 Kč
                                                  20 550 Kč bez DPH
                                                  24 865 Kč
                                                  20 550 Kč bez DPH
                                                  Není skladem
                                                    Zyxel SFP SC Bidirectional, 20km, (TX1550/RX1310), (10 PCS)
                                                    0 hodnocení
                                                    30 316 Kč
                                                    25 054 Kč bez DPH
                                                    30 316 Kč
                                                    25 054 Kč bez DPH
                                                    Není skladem
                                                      Zyxel SFP10G-SR, SFP Plus Transceiver (300m), (10 PCS)
                                                      0 hodnocení
                                                      30 579 Kč
                                                      25 272 Kč bez DPH
                                                      30 579 Kč
                                                      25 272 Kč bez DPH
                                                      Není skladem
                                                        Zyxel SFP10G-LR, SFP Plus Transceiver (10km), (10 PCS)
                                                        0 hodnocení
                                                        61 167 Kč
                                                        50 551 Kč bez DPH
                                                        61 167 Kč
                                                        50 551 Kč bez DPH
                                                        Není skladem
                                                        Produktů na stránku 60120180
                                                        Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                                        Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                                        Kde nás najdete

                                                        T.G.Masaryka 2433

                                                        760 01 Zlín

                                                         

                                                        Kontakty
                                                        Zákaznická podpora Eshop.elencz.cz
                                                        Zákaznická podpora Eshop.elencz.cz
                                                        (Po-Pá, 8-16 hod.)
                                                        Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz