Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 4 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
21.10.2021
Nový eshop
Vítáme Vás v našem novém eshopu! Na novém eshopu jsme pracovali skoro rok. A zde máte výsledek. :)  Eshop má moderní responzivní design, který je do... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Kabely, adaptéry a konektory
  3. Optické Patch kabely

Optické Patch kabely

Cena:
Výrobce
Výrobce
Zobrazuji 1-15 z 15
    Solarix venkovní DUCT kabel Solarix 12vl 9/125 HDPE Fca HDPE černý
    0 hodnocení
    11 Kč
    9 Kč bez DPH
    11 Kč
    9 Kč bez DPH
    Není skladem
      Solarix Venkovní kabel ADSS 4KN Solarix 12vl 9/125 PE Fca černý SXKO-ADSS-4KN-12-OS-PE-P
      0 hodnocení
      16 Kč
      13 Kč bez DPH
      16 Kč
      13 Kč bez DPH
      Není skladem
        DIGITUS instalace vnitřní/venkovní A/I-DQ (ZN) BH 50/125 µ OM3, 8 vláken, CPR Dca, LSZH  - 1m
        0 hodnocení
        31 Kč
        26 Kč bez DPH
        31 Kč
        26 Kč bez DPH
        Není skladem
          OPTIX LC-SC Optický patch cord 50/125 1m Duplex OM3
          0 hodnocení
          113 Kč
          94 Kč bez DPH
          113 Kč
          94 Kč bez DPH
          Není skladem
            Solarix Patch kabel 9/125 LCapc/LCapc SM OS 2m duplex SXPC-LC/LC-APC-OS-2M-D
            0 hodnocení
            176 Kč
            145 Kč bez DPH
            176 Kč
            145 Kč bez DPH
            Není skladem
              OPTIX SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 62,5/125 10m
              0 hodnocení
              417 Kč
              344 Kč bez DPH
              417 Kč
              344 Kč bez DPH
              Není skladem
                Lenovo 3m LC-LC OM4 MMF Cable
                0 hodnocení
                2 080 Kč
                1 719 Kč bez DPH
                2 080 Kč
                1 719 Kč bez DPH
                Není skladem
                Produktů na stránku 60120180
                Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                Kde nás najdete

                T.G.Masaryka 2433

                760 01 Zlín

                 

                Kontakty
                Zákaznická podpora Eshop.elencz.cz
                Zákaznická podpora Eshop.elencz.cz
                (Po-Pá, 8-16 hod.)
                Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz