Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 4 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
21.10.2021
Nový eshop
Vítáme Vás v našem novém eshopu! Na novém eshopu jsme pracovali skoro rok. A zde máte výsledek. :)  Eshop má moderní responzivní design, který je do... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Kabely, adaptéry a konektory
  3. Optické Patch kabely

Optické Patch kabely

Cena:
Výrobce
Výrobce
Zobrazuji 1-60 z 691
    Solarix Zafukovací kabel MINI Solarix 02vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-2-OS-HDPE
    0 hodnocení
    5 Kč
    4 Kč bez DPH
    5 Kč
    4 Kč bez DPH
    Není skladem
      Solarix Zafukovací kabel MINI Solarix 04vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-4-OS-HDPE
      0 hodnocení
      5 Kč
      4 Kč bez DPH
      5 Kč
      4 Kč bez DPH
      Není skladem
        Solarix DROP1000 kabel Solarix 2vl 9/125 3,5mm LSOH Eca
        0 hodnocení
        7 Kč
        6 Kč bez DPH
        7 Kč
        6 Kč bez DPH
        Není skladem
          Solarix Zafukovací kabel MINI Solarix 08vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-8-OS-HDPE
          0 hodnocení
          7 Kč
          6 Kč bez DPH
          7 Kč
          6 Kč bez DPH
          Není skladem
            Solarix Venkovní DAC kabel CLT Solarix 02vl 9/125 OS PP Fca SXKO-DAC-2-OS-PP
            0 hodnocení
            8 Kč
            7 Kč bez DPH
            8 Kč
            7 Kč bez DPH
            Není skladem
              Solarix DROP1000 kabel Solarix 4vl 9/125 3,6mm LSOH Eca
              0 hodnocení
              9 Kč
              7 Kč bez DPH
              9 Kč
              7 Kč bez DPH
              Není skladem
                Kabel gelový UNIV 09/125um, 4 vl., LSOH,CLT se základní ochranou proti hlodavcům
                0 hodnocení
                9 Kč
                8 Kč bez DPH
                9 Kč
                8 Kč bez DPH
                Skladem
                  Solarix Zafukovací kabel MINI Solarix 12vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-12-OS-HDPE
                  0 hodnocení
                  9 Kč
                  8 Kč bez DPH
                  9 Kč
                  8 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    Solarix Adaptér SC SM OS simplex SXAD-SC-PC-OS-S
                    0 hodnocení
                    9 Kč
                    8 Kč bez DPH
                    9 Kč
                    8 Kč bez DPH
                    Není skladem
                      Solarix Adaptér SCapc SM OS simplex SXAD-SC-APC-OS-S
                      0 hodnocení
                      9 Kč
                      8 Kč bez DPH
                      9 Kč
                      8 Kč bez DPH
                      Není skladem
                        Solarix Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
                        0 hodnocení
                        9 Kč
                        8 Kč bez DPH
                        9 Kč
                        8 Kč bez DPH
                        Není skladem
                          Solarix Adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-S
                          0 hodnocení
                          9 Kč
                          8 Kč bez DPH
                          9 Kč
                          8 Kč bez DPH
                          Není skladem
                            Solarix DROP1000 kabel Solarix 2vl 9/125 3,5mm LSOHFR B2ca s1a d1 a1
                            0 hodnocení
                            10 Kč
                            8 Kč bez DPH
                            10 Kč
                            8 Kč bez DPH
                            Není skladem
                              Solarix venkovní DUCT kabel Solarix 12vl 9/125 HDPE Fca HDPE černý
                              0 hodnocení
                              11 Kč
                              9 Kč bez DPH
                              11 Kč
                              9 Kč bez DPH
                              Není skladem
                                Solarix DROP1000 kabel Solarix 4vl 9/125 3,6mm LSOHFR B2ca s1a d1 a1
                                0 hodnocení
                                12 Kč
                                10 Kč bez DPH
                                12 Kč
                                10 Kč bez DPH
                                Není skladem
                                  Solarix DROP1000 kabel Solarix 8vl 9/125 3,7mm LSOH Eca
                                  0 hodnocení
                                  13 Kč
                                  10 Kč bez DPH
                                  13 Kč
                                  10 Kč bez DPH
                                  Není skladem
                                    Solarix Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 50/125 LSOH Eca OM2 černý SXKO-CLT-4-OM2-LSOH
                                    0 hodnocení
                                    13 Kč
                                    10 Kč bez DPH
                                    13 Kč
                                    10 Kč bez DPH
                                    Není skladem
                                      Solarix Adaptér ST simplex SXAD-ST-PC-S
                                      0 hodnocení
                                      13 Kč
                                      10 Kč bez DPH
                                      13 Kč
                                      10 Kč bez DPH
                                      Není skladem
                                        DROP FTTx 12 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A Light Gray LSOH
                                        0 hodnocení
                                        13 Kč
                                        11 Kč bez DPH
                                        13 Kč
                                        11 Kč bez DPH
                                        Není skladem
                                          Solarix Univerzální kabel CLT Solarix 4vl 9/125 LSOH Eca
                                          0 hodnocení
                                          14 Kč
                                          12 Kč bez DPH
                                          14 Kč
                                          12 Kč bez DPH
                                          Není skladem
                                            Solarix DROP1000 kabel Solarix 12vl 9/125 3,8mm LSOH Eca
                                            0 hodnocení
                                            15 Kč
                                            13 Kč bez DPH
                                            15 Kč
                                            13 Kč bez DPH
                                            Není skladem
                                              Solarix Univerzální kabel CLT Solarix 8vl 9/125 LSOH Eca
                                              0 hodnocení
                                              15 Kč
                                              13 Kč bez DPH
                                              15 Kč
                                              13 Kč bez DPH
                                              Není skladem
                                                Kabel gelový UNIV 09/125um, 8vl., FRLSOH,CLT se základní ochranou proti hlodavcům
                                                0 hodnocení
                                                15 Kč
                                                13 Kč bez DPH
                                                15 Kč
                                                13 Kč bez DPH
                                                Není skladem
                                                  Solarix DROP1000 kabel Solarix 8vl 9/125 3,7mm LSOHFR B2ca s1a d1 a1
                                                  0 hodnocení
                                                  16 Kč
                                                  13 Kč bez DPH
                                                  16 Kč
                                                  13 Kč bez DPH
                                                  Není skladem
                                                    Solarix DROP1000 kabel Solarix 16vl 9/125 3,9mm LSOH Eca
                                                    0 hodnocení
                                                    16 Kč
                                                    13 Kč bez DPH
                                                    16 Kč
                                                    13 Kč bez DPH
                                                    Není skladem
                                                      Solarix Venkovní kabel ADSS 4KN Solarix 12vl 9/125 PE Fca černý SXKO-ADSS-4KN-12-OS-PE-P
                                                      0 hodnocení
                                                      16 Kč
                                                      13 Kč bez DPH
                                                      16 Kč
                                                      13 Kč bez DPH
                                                      Není skladem
                                                        Solarix Riser kabel Solarix 12vl 9/125 LSOH Eca bílý SXKO-RISER-12-OS-LSOH-WH
                                                        0 hodnocení
                                                        17 Kč
                                                        14 Kč bez DPH
                                                        17 Kč
                                                        14 Kč bez DPH
                                                        Není skladem
                                                          Solarix Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 9/125 LSOH Eca
                                                          0 hodnocení
                                                          17 Kč
                                                          14 Kč bez DPH
                                                          17 Kč
                                                          14 Kč bez DPH
                                                          Není skladem
                                                            Solarix Univerzální kabel CLT Solarix 08vl 50/125 LSOH Eca OM2 černý SXKO-CLT-8-OM2-LSOH
                                                            0 hodnocení
                                                            18 Kč
                                                            15 Kč bez DPH
                                                            18 Kč
                                                            15 Kč bez DPH
                                                            Není skladem
                                                              Solarix Adaptér SC SM OS duplex SXAD-SC-PC-OS-D
                                                              0 hodnocení
                                                              19 Kč
                                                              15 Kč bez DPH
                                                              19 Kč
                                                              15 Kč bez DPH
                                                              Není skladem
                                                                Solarix Adaptér SCapc SM OS duplex SXAD-SC-APC-OS-D
                                                                0 hodnocení
                                                                19 Kč
                                                                15 Kč bez DPH
                                                                19 Kč
                                                                15 Kč bez DPH
                                                                Není skladem
                                                                  Solarix Adaptér SC MM OM2 duplex SXAD-SC-PC-OM2-D
                                                                  0 hodnocení
                                                                  19 Kč
                                                                  15 Kč bez DPH
                                                                  19 Kč
                                                                  15 Kč bez DPH
                                                                  Není skladem
                                                                    Solarix Adaptér SC MM OM3 duplex SXAD-SC-PC-OM3-D
                                                                    0 hodnocení
                                                                    19 Kč
                                                                    15 Kč bez DPH
                                                                    19 Kč
                                                                    15 Kč bez DPH
                                                                    Není skladem
                                                                      Solarix Adaptér SC MM OM4 simplex SXAD-SC-PC-OM4-S
                                                                      0 hodnocení
                                                                      19 Kč
                                                                      15 Kč bez DPH
                                                                      19 Kč
                                                                      15 Kč bez DPH
                                                                      Není skladem
                                                                        Solarix DROP1000 kabel Solarix 12vl 9/125 3,8mm LSOHFR B2ca s1a d1 a1
                                                                        0 hodnocení
                                                                        19 Kč
                                                                        16 Kč bez DPH
                                                                        19 Kč
                                                                        16 Kč bez DPH
                                                                        Není skladem
                                                                          Solarix Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 50/125 LSOH Eca OM3 černý SXKO-CLT-4-OM3-LSOH
                                                                          0 hodnocení
                                                                          19 Kč
                                                                          16 Kč bez DPH
                                                                          19 Kč
                                                                          16 Kč bez DPH
                                                                          Není skladem
                                                                            Kabel gelový UNIV 50/125um, 8 vl., FRLSOH Dca, CLT, se základní ochranou proti hlodavcům
                                                                            0 hodnocení
                                                                            19 Kč
                                                                            16 Kč bez DPH
                                                                            19 Kč
                                                                            16 Kč bez DPH
                                                                            Není skladem
                                                                              Kabel gelový UNIV 50/125um, 4 vl., LSOH, CLT, OM3, se základní ochranou proti hlodavcům
                                                                              0 hodnocení
                                                                              21 Kč
                                                                              17 Kč bez DPH
                                                                              21 Kč
                                                                              17 Kč bez DPH
                                                                              Není skladem
                                                                                Solarix Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 50/125 LSOH Eca OM2 černý SXKO-CLT-12-OM2-LSOH
                                                                                0 hodnocení
                                                                                23 Kč
                                                                                19 Kč bez DPH
                                                                                23 Kč
                                                                                19 Kč bez DPH
                                                                                Není skladem
                                                                                  Solarix DROP1000 kabel Solarix 16vl 9/125 3,9mm LSOHFR B2ca s1a d1 a1
                                                                                  0 hodnocení
                                                                                  24 Kč
                                                                                  20 Kč bez DPH
                                                                                  24 Kč
                                                                                  20 Kč bez DPH
                                                                                  Není skladem
                                                                                    Solarix Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 9/125 LSOH Eca
                                                                                    0 hodnocení
                                                                                    25 Kč
                                                                                    20 Kč bez DPH
                                                                                    25 Kč
                                                                                    20 Kč bez DPH
                                                                                    Není skladem
                                                                                      Solarix DROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH Eca
                                                                                      0 hodnocení
                                                                                      26 Kč
                                                                                      21 Kč bez DPH
                                                                                      26 Kč
                                                                                      21 Kč bez DPH
                                                                                      Není skladem
                                                                                        Solarix Riser kabel Solarix 24vl 9/125 LSOH Eca bílý SXKO-RISER-24-OS-LSOH-WH
                                                                                        0 hodnocení
                                                                                        27 Kč
                                                                                        22 Kč bez DPH
                                                                                        27 Kč
                                                                                        22 Kč bez DPH
                                                                                        Není skladem
                                                                                          Kabel gelový UNIV 09/125um, 24 vl.(2x12 vl.), FRLSZH, CLT, se základní ochranou proti hlodavcům
                                                                                          0 hodnocení
                                                                                          27 Kč
                                                                                          23 Kč bez DPH
                                                                                          27 Kč
                                                                                          23 Kč bez DPH
                                                                                          Není skladem
                                                                                            Solarix Adaptér LC SM OS duplex SXAD-LC-PC-OS-D
                                                                                            0 hodnocení
                                                                                            28 Kč
                                                                                            23 Kč bez DPH
                                                                                            28 Kč
                                                                                            23 Kč bez DPH
                                                                                            Není skladem
                                                                                              Solarix Adaptér LCapc SM OS duplex SXAD-LC-APC-OS-D
                                                                                              0 hodnocení
                                                                                              28 Kč
                                                                                              23 Kč bez DPH
                                                                                              28 Kč
                                                                                              23 Kč bez DPH
                                                                                              Není skladem
                                                                                                Solarix Adaptér LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2-D
                                                                                                0 hodnocení
                                                                                                28 Kč
                                                                                                23 Kč bez DPH
                                                                                                28 Kč
                                                                                                23 Kč bez DPH
                                                                                                Není skladem
                                                                                                  Solarix Adaptér LC MM OM3 duplex SXAD-LC-PC-OM3-D
                                                                                                  0 hodnocení
                                                                                                  28 Kč
                                                                                                  23 Kč bez DPH
                                                                                                  28 Kč
                                                                                                  23 Kč bez DPH
                                                                                                  Není skladem
                                                                                                    Solarix Univerzální kabel CLT Solarix 08vl 50/125 LSOH Eca OM3 černý SXKO-CLT-8-OM3-LSOH
                                                                                                    0 hodnocení
                                                                                                    29 Kč
                                                                                                    24 Kč bez DPH
                                                                                                    29 Kč
                                                                                                    24 Kč bez DPH
                                                                                                    Není skladem
                                                                                                      Solarix Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 50/125 LSOH Eca OM4 černý SXKO-CLT-4-OM4-LSOH
                                                                                                      0 hodnocení
                                                                                                      29 Kč
                                                                                                      24 Kč bez DPH
                                                                                                      29 Kč
                                                                                                      24 Kč bez DPH
                                                                                                      Není skladem
                                                                                                        Solarix Zafukovací kabel MICRO Solarix 48vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MICRO-48-OS-HDPE
                                                                                                        0 hodnocení
                                                                                                        31 Kč
                                                                                                        26 Kč bez DPH
                                                                                                        31 Kč
                                                                                                        26 Kč bez DPH
                                                                                                        Není skladem
                                                                                                          DIGITUS instalace vnitřní/venkovní A/I-DQ (ZN) BH 50/125 µ OM3, 8 vláken, CPR Dca, LSZH  - 1m
                                                                                                          0 hodnocení
                                                                                                          31 Kč
                                                                                                          26 Kč bez DPH
                                                                                                          31 Kč
                                                                                                          26 Kč bez DPH
                                                                                                          Není skladem
                                                                                                            Solarix DROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOHFR B2ca s1a d1 a1
                                                                                                            0 hodnocení
                                                                                                            33 Kč
                                                                                                            27 Kč bez DPH
                                                                                                            33 Kč
                                                                                                            27 Kč bez DPH
                                                                                                            Není skladem
                                                                                                              Solarix Adaptér SC MM OM4 duplex SXAD-SC-PC-OM4-D
                                                                                                              0 hodnocení
                                                                                                              33 Kč
                                                                                                              27 Kč bez DPH
                                                                                                              33 Kč
                                                                                                              27 Kč bez DPH
                                                                                                              Není skladem
                                                                                                                Solarix Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 50/125 LSOH Eca OM2 černý SXKO-CLT-24-OM2-LSOH
                                                                                                                0 hodnocení
                                                                                                                34 Kč
                                                                                                                28 Kč bez DPH
                                                                                                                34 Kč
                                                                                                                28 Kč bez DPH
                                                                                                                Není skladem
                                                                                                                  Solarix Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 50/125 LSOH Eca OM3 černý SXKO-CLT-12-OM3-LSOH
                                                                                                                  0 hodnocení
                                                                                                                  39 Kč
                                                                                                                  32 Kč bez DPH
                                                                                                                  39 Kč
                                                                                                                  32 Kč bez DPH
                                                                                                                  Není skladem
                                                                                                                  Produktů na stránku 60120180
                                                                                                                  Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                                                                                                  Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                                                                                                  Kde nás najdete

                                                                                                                  T.G.Masaryka 2433

                                                                                                                  760 01 Zlín

                                                                                                                   

                                                                                                                  Kontakty
                                                                                                                  Zákaznická podpora Eshop.elencz.cz
                                                                                                                  Zákaznická podpora Eshop.elencz.cz
                                                                                                                  (Po-Pá, 8-16 hod.)
                                                                                                                  Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz