Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 4 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
21.10.2021
Nový eshop
Vítáme Vás v našem novém eshopu! Na novém eshopu jsme pracovali skoro rok. A zde máte výsledek. :)  Eshop má moderní responzivní design, který je do... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Rozvaděče pro optické sítě

Cena:
Výrobce
Výrobce
Zobrazuji 1-34 z 34
    Digitus 6x SC Duplex Frontpanel for Fiber Optic Splice Box DN-96200, color grey RAL 7035
    0 hodnocení
    79 Kč
    65 Kč bez DPH
    79 Kč
    65 Kč bez DPH
    Není skladem
      Digitus přední panel pro Modulární Optický rozvaděč - 24x ST simplex spojek
      0 hodnocení
      120 Kč
      99 Kč bez DPH
      120 Kč
      99 Kč bez DPH
      Není skladem
        Digitus přední panel pro Modulární Optický rozvaděč - 24 x SC, LC, E2000 -Simplex spojek
        0 hodnocení
        120 Kč
        99 Kč bez DPH
        120 Kč
        99 Kč bez DPH
        Není skladem
          Digitus 12x ST Simplex Frontpanel for Fiber Optic Splice Box DN-96200, color grey RAL 7035
          0 hodnocení
          120 Kč
          99 Kč bez DPH
          120 Kč
          99 Kč bez DPH
          Není skladem
            Digitus 24xSC Duplex Frontpanel for Fiber Optic Splice Box DN-96200, color grey RAL 7035
            0 hodnocení
            120 Kč
            99 Kč bez DPH
            120 Kč
            99 Kč bez DPH
            Není skladem
              Digitus přední panel pro Modulární Optický rozvaděč - 12x SC duplex spojek
              0 hodnocení
              121 Kč
              100 Kč bez DPH
              121 Kč
              100 Kč bez DPH
              Není skladem
                DIGITUS Optický rozvaděč pro venkovní použití, 8x SC SX
                0 hodnocení
                502 Kč
                415 Kč bez DPH
                502 Kč
                415 Kč bez DPH
                Není skladem
                  DIGITUS FTTH venkovní rozvaděč pro 24 LC / duplexních, SC / simplexních spojek
                  0 hodnocení
                  643 Kč
                  531 Kč bez DPH
                  643 Kč
                  531 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    Digitus Modulární Optický rozvaděč  - Výsuvný Rack Case, 1U , nevybavený
                    0 hodnocení
                    719 Kč
                    594 Kč bez DPH
                    719 Kč
                    594 Kč bez DPH
                    Není skladem
                      Digitus Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped 12x ST, incl. M 25 Screw, Splice Cassette Color Pigtails OM2, Adapter
                      0 hodnocení
                      1 902 Kč
                      1 572 Kč bez DPH
                      1 902 Kč
                      1 572 Kč bez DPH
                      Není skladem
                        Digitus Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped 12x ST, incl. M 25 Screw, Splice Cassette Color Pigtails OM3, Adapter
                        0 hodnocení
                        1 905 Kč
                        1 574 Kč bez DPH
                        1 905 Kč
                        1 574 Kč bez DPH
                        Není skladem
                          DIGITUS Professional Fiber Optic Splice Box, Equipped, LC, OS2
                          0 hodnocení
                          2 048 Kč
                          1 692 Kč bez DPH
                          2 048 Kč
                          1 692 Kč bez DPH
                          Není skladem
                            DIGITUS Professional Fiber Optic Splice Box, Equipped, LC, OM3
                            0 hodnocení
                            2 112 Kč
                            1 745 Kč bez DPH
                            2 112 Kč
                            1 745 Kč bez DPH
                            Není skladem
                              Digitus Optický rozvaděč  , včetně kazety a pigtailů 24xST,50/125,OM3, 1U
                              0 hodnocení
                              2 625 Kč
                              2 169 Kč bez DPH
                              2 625 Kč
                              2 169 Kč bez DPH
                              Není skladem
                                Digitus Optický rozvaděč  , včetně kazety a pigtailů 6xSC,50/125,OM3, 1U
                                0 hodnocení
                                2 677 Kč
                                2 212 Kč bez DPH
                                2 677 Kč
                                2 212 Kč bez DPH
                                Není skladem
                                  DIGITUS Professional Fiber Optic Splice Box, Equipped, ST, OS2
                                  0 hodnocení
                                  2 784 Kč
                                  2 301 Kč bez DPH
                                  2 784 Kč
                                  2 301 Kč bez DPH
                                  Není skladem
                                    Digitus Optický rozvaděč  , včetně kazety a pigtailů 12xLC,50/125, OM3, 1U
                                    0 hodnocení
                                    3 051 Kč
                                    2 521 Kč bez DPH
                                    3 051 Kč
                                    2 521 Kč bez DPH
                                    Není skladem
                                      Digitus Optický rozvaděč  , včetně kazety a pigtailů 12xLC,50/125,OM2, 1U
                                      0 hodnocení
                                      3 124 Kč
                                      2 582 Kč bez DPH
                                      3 124 Kč
                                      2 582 Kč bez DPH
                                      Není skladem
                                        Digitus Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped 24x ST, incl. M 25 Screw, Splice Cassette Color Pigtails OM2, Adapter
                                        0 hodnocení
                                        3 135 Kč
                                        2 591 Kč bez DPH
                                        3 135 Kč
                                        2 591 Kč bez DPH
                                        Není skladem
                                          OPTIX Venkovní Optický pilířový rozvaděč (sloupek) 300x1500x250mm, IP44 Sestava
                                          0 hodnocení
                                          4 139 Kč
                                          3 421 Kč bez DPH
                                          4 139 Kč
                                          3 421 Kč bez DPH
                                          Skladem
                                            OPTIX Venkovní Optický pilířový rozvaděč (sloupek) 300x1320x250mm, IP44, spodní deska a podstavce
                                            0 hodnocení
                                            4 221 Kč
                                            3 488 Kč bez DPH
                                            4 221 Kč
                                            3 488 Kč bez DPH
                                            Skladem
                                            Produktů na stránku 60120180
                                            Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                            Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                            Kde nás najdete

                                            T.G.Masaryka 2433

                                            760 01 Zlín

                                             

                                            Kontakty
                                            Zákaznická podpora Eshop.elencz.cz
                                            Zákaznická podpora Eshop.elencz.cz
                                            (Po-Pá, 8-16 hod.)
                                            Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz