Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 4 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
21.10.2021
Nový eshop
Vítáme Vás v našem novém eshopu! Na novém eshopu jsme pracovali skoro rok. A zde máte výsledek. :)  Eshop má moderní responzivní design, který je do... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Video konvektory

Cena:
Výrobce
Výrobce
Zobrazuji 1-9 z 9
    DIGITUS Převodník VGA na HDMI + zvuk (3,5 mm) Full HD (1080p), kabelový typ (15 cm), černý
    0 hodnocení
    496 Kč
    410 Kč bez DPH
    496 Kč
    410 Kč bez DPH
    Skladem
      DIGITUS Převodník DisplayPort (1.4) na HDMI (2.0) 4K2K / 60Hz, HDCP 1.4 / 2.2, HDR10, černý
      0 hodnocení
      566 Kč
      468 Kč bez DPH
      566 Kč
      468 Kč bez DPH
      Není skladem
        DIGITUS Professional Gigabit Multimode/Singlemode Media Converter SFP
        0 hodnocení
        1 353 Kč
        1 118 Kč bez DPH
        1 353 Kč
        1 118 Kč bez DPH
        Není skladem
          DIGITUS Professional Gigabit PoE media converter, RJ45 / SFP, PSE
          0 hodnocení
          1 663 Kč
          1 374 Kč bez DPH
          1 663 Kč
          1 374 Kč bez DPH
          Není skladem
            DIGITUS Professional Industrial Gigabit Media Converter RJ45, SFP
            0 hodnocení
            1 840 Kč
            1 521 Kč bez DPH
            1 840 Kč
            1 521 Kč bez DPH
            Není skladem
              DIGITUS Professional Gigabit PoE media converter, RJ45 / SC, MM, PSE
              0 hodnocení
              1 840 Kč
              1 521 Kč bez DPH
              1 840 Kč
              1 521 Kč bez DPH
              Není skladem
                DIGITUS Professional Gigabit PoE media converter, RJ45 / SC, SM, PSE
                0 hodnocení
                1 971 Kč
                1 629 Kč bez DPH
                1 971 Kč
                1 629 Kč bez DPH
                Není skladem
                  DIGITUS Professional Industrial Gigabit PoE Media Converter PSE, RJ45, SFP
                  0 hodnocení
                  2 068 Kč
                  1 709 Kč bez DPH
                  2 068 Kč
                  1 709 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    DIGITUS Professional Industrial Gigabit Media Converter RJ45, SC 0.5km
                    0 hodnocení
                    2 527 Kč
                    2 088 Kč bez DPH
                    2 527 Kč
                    2 088 Kč bez DPH
                    Není skladem
                    Produktů na stránku 60120180
                    Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                    Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                    Kde nás najdete

                    T.G.Masaryka 2433

                    760 01 Zlín

                     

                    Kontakty
                    Zákaznická podpora Eshop.elencz.cz
                    Zákaznická podpora Eshop.elencz.cz
                    (Po-Pá, 8-16 hod.)
                    Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz